Jazykoslam je setkání výjimečných talentovaných umělců koncentrovaných do jedné místnosti. A co je na menu:

MLUVENÉ SLOVO/ POEZIE/ OPEN MIC/ STAND UP/ RAP/ PÍSNIČKO PSANÍ :)…

5 vystupujících skupin/jednotlivců předvede svoje jazykové umění. Představte si, jak se ponoříte do jejich slov… představujete si to? Tak už si to nepředstavujte a přijďte to zažít na vlastní kůži.

..v podstatě jakékoliv vokální vystoupení v jakémkoliv jazyce… 

Tohle je to místo a čas, kdy můžete předvést svoje dovednosti- zahrát svoji novou roli, písničku, báseň, stand up comedy, cirkusové kousky,

jednoduše všechno, pro co vaše srdce plesá

Každý může být součástí. Prostě nám napište a potkáme se na dalším vokálním sedánku.

Hodně štěstí a vítej

nový Hrabale, Škvorecký, Havle, Štyrský.. 

ÚČINKUJÍCÍ

Warana Psavomorecká píše drobné básnické prózy, vyšla jí krátká novela Čtyřstrunný kvartet. Ve své práci se vyhýbá autobiografickému ladění a spoléhá na schopnost imaginace. Kromě psaní tíhne i k ostatním druhům umění – aktivně se věnuje zpěvu, malbě, novinařině, příležitostně grafice, vyučuje tanec a kreativní psaní.

Šimon Peták
*1990
Student divadelní dramaturgie, vyučený kominík, autor divadelních her, dramatizací, sem tam nějaké poezie a pohádek. Začínající písničkář.

David Rosenbaum
* na jaře

Kavárenský povaleč. Zcela nepoetickou profesi si kompenzuje příležitostným psaním poezie a hudbou. Miluje básnické miniatury a jazz.

Michal Boháč, 25 let. Divadelní scénárista a herec v neznámých divadelních spolcích. Standup komik ve více známé standupové skupině. Autor celé řady skvělých, leč nikdy nevyřčených myšlenek. Moje moto zní – Když to nejde silou, tak se na to vyseru.

Where to find us